Dyplomy za udział w Dniach Morza
Grafiki
Komisja Zawodów zdecydowała, że od bieżącego roku będzie drukowała dyplomy tylko dla uczestników obsługiwanych przez Biuro QSL PZK (wg wykazu na dzień ich przygotowywania, czyli przełom sierpnia i września) oraz tych, którzy wcześniej (najlepiej tuż po zawodach) przyślą SASE (koperta formatu A4, najlepiej z odpowiednim zabezpieczeniem - wkładka kartonowa), zgodnie z zapisem regulaminu zawodów. Pozostałe osoby otrzymają dyplomy w wersji elektronicznej na adres e-mail, z którego przysłali log za zawody.

Dlaczego tak?
Dyplomy "rozsyłamy" za pośrednictwem biura QSL, podczas różnego rodzaju spotkań, pikników. Najczęściej jednak są przekazywane przedstawicielom poszczególnych OT podczas posiedzeń ZG PZK. Pozwala to na oszczędności, dzięki którym możemy wydawać dyplom w wersji papierowej.
Doświadczenie kilku ostatnich lat pokazuje, że osoby nie obsługiwane przez biuro QSL dyplomów nie odbierają (dotychczas był tylko jeden przypadek otrzymania SASE na dyplom). Organizator ponosi koszty druku, a dyplomy potem i tak zalegają.

Z tego też względu podjęto właśnie taką decyzję.


 
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
 
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Wygenerowano w sekund: 0.06
216,711 Unikalnych wizyt